Pokoje i łazienki

W Stodole na wypasie znajdują się 3 sypialnie z klimatyzacją, które pomieszczą 9 osób (max. 14).

Na parterze znajduje się duża (24m2) sypialnia z łazienką, w której mogą spać 3-4 osoby.

Łóżka: łóżko 2- osobowe oraz łóżko pojedyncze z wysuwanym, osobnym miejscem do spania dla drugiej osoby.

Na piętrze znajdują się dwie sypialnie: większa (19.5 m2) dla 3-6 osób i nieco mniejsza (10.3 m2) dla 3-4 osób.

W dużej sypialni znajduje się: łóżko 2- osobowe oraz łóżko pojedyncze. Dodatkowo w pokoju znajduje się rozkładana sofa, na której mogą spać dwie osoby. W tej sypialni możliwa jest również dostawka.

W drugiej sypialni na piętrze znajduje się: łóżko 2-osobowe oraz łóżko pojedyncze. W pokoju możliwa jest dostawka.

Sypialnie górne połączone są ze sobą WC z umywalką. Łazienka (z dużym prysznicem) znajduje się na parterze.

Wszystkie pokoje wyposażone są w pościel oraz ręczniki.
Do dyspozycji gości mamy ponadto olbrzymi salon (114 m2) z miejscem wypoczynkowym, połączony z w pełni wyposażoną kuchnią (piekarnik z funkcją mikrofalówki, zmywarka, lodówka z zamrażalnikiem, express do kawy Nespresso, kawiarka, dla dzieci: plastikowe naczynia do jedzenia, krzesełko do karmienia) oraz dużym stołem jadalnianym. To doskonałe miejsce na spędzanie wspólnego czasu, wypoczywając, czy na przykład wspólnie gotując.
Istnieje możliwość zamówienia domowych obiadów oraz śniadań i kolacji, które zostaną dostarczone prosto na stół (oferta niezależna). Od pobliskich gospodarzy można kupić natomiast jajka. Najbliższy sklep spożywczy znajduje się 700 metrów (7 minut piechotą) w Turzy Małej a najbliższy market (Dino) 5,1 km (5 minut samochodem) w Lipowcu Kościelnym, bądź 6,9 km (7 minut) w Mławie. Restauracje: Mława (np. restauracja Parkowa). Można zamówić też pizzę czy makarony w „Pizzerii 105” (odbiór w lokalu lub przy markecie Dino na Żuromińskiej – 7 minut samochodem od Stodoły).

Masz pytania?